Agencja Informatyczna NOMI-NET powstała w 2007r. początkowo świadcząc usługi tylko dla sektora IT, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, w chwili obecnej prowadzimy szkolenia dla całego sektora administracji publicznej. Naszym dodatkowym celem jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań szkoleniowych, przekazywanie wiedzy oraz kształtowanie umiejętności, które umożliwią praktyczną realizację zamierzonych celów zawodowych.

Agencja Informatyczna NOMI-NET to zespół ekspertów analizujący potrzeby naszych Klientów, działając z pełną odpowiedzialnością i zaangażowaniem.

Oferujemy szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych szkolenie RODO

Agencja Informatyczna NOMI-NET powstała z myślą o ludziach i ich zawodowych potrzebach oraz problemach. Ideą firmy, założycieli i pracowników jest rozwijanie usług doradczych wykorzystując sprawdzone metody i strategie zarządzania, przystosowane do zmieniających się warunków w Polsce. Natomiast podstawowym celem jest przekazywanie wiedzy oraz kształtowanie umiejętności, które umożliwią praktyczną realizację zamierzonych celów w życiu osobistym i zawodowym.